Nabídka našich služeb - Bílá technika Elektro Damil Liberec 

• splátkový prodej bez navýšení (kamenná prodejna)
• prodloužená záruka u vybraných elektrospotřebičů
• odvoz a ekologická likvidace staršího spotřebiče
• odborná instalace vestavných i volně stojících spotřebičů
• zajistíme Vám přepravu spotřebičů
• možnost objednání náhradních dílů a příslušenství
• záruční a pozáruční servis
• akceptace platebních karet (kamenná prodejna)

Vážený zákazníci, pro zboží, které není momentálně skladem volejte
+420 733 642 227, nebo piště na adresu damil@damil.cz

V případě potřeby či dotazu nás neváhejte kontaktovat.

Poptávkový formulář


Námi prodávané značky

Naši dodavatelé a mnoho dalších ........

Ledničky a mrazáky Liebherr

Představení značky Liebherr

Chladničky, mrazničky a kombinované spotřebiče pro domácnosti nabízejí moderní design, mimořádný technický výkon a velmi pohodlné použití.
Liebherr je světový specialista na chlazení a mrazení. Chladicí a mrazicí technika značky Liebherr zajišťuje, že uchované potraviny zůstávají nejen týdny, ale dokonce i měsíce dlouho čerstvé. 

Philco domácí elektrospotřebiče

Představení značky Philco

Název Philco se stal pro několik generací spotřebitelů symbolem kvalitních elektrospotřebičů, především praček. Proto je jistě dobrou zprávou, že se tento tradiční výrobce vrací na evropský trh, a to s výrobky, které vynikají nejen vysokou kvalitou a vstřícností k uživateli, ale zároveň i šetrným přístupem k životnému prostředí.

Beko elektro spotřebiče bílá technika

Představení značky Beko

BEKO je jednou z předních značek domácích spotřebičů v Evropě. Odhaduje se, že na světě se každé 2 vteřiny prodá jeden výrobek této značky. Výrobky BEKO jsou dostupné ve více, než 100 zemích světa, mj. ve Velké Británii, Francii, Španělsku, Německu a Rusku, ale také v Kongu.BEKO si našlo již přes 280 milionů zákazníků po celém světě.

Candy

Představení značky Candy

Candy: od první pračky po domácí spotřebiče připojené přes Wi-Fi.
Candy je mezinárodní značkou a nabízí kompletní sortiment volně stojících i vestavných domácích spotřebičů, funkční design made in Italy a skvělý výkon. V průběhu posledních desetiletí se cíl společnosti nezměnil: naplňovat požadavky spotřebitelů stále dokonalejšími produkty, avšak snadno ovladatelnými a dostupnými pro všechny. 

Concept český výrobce elektrospotřebičů

Představení značky Concept

Společnost Jindřich Valenta – Concept patří mezi přední výrobce a dodavatele domácích elektrospotřebičů. Nejprve působila pouze na českém trhu, ale svou pevnou pozici má i na trhu slovenském, polském a rozšiřuje se i o dalších zemí. Prioritou společnosti je lidem v dnešní uspěchané době usnadnit a změnit život. Proč by domácí práce či povinnosti měly být „otravnou“ částí dne? Cílem je, aby tyto každodenní úkoly všem přinášely radost, užitek a zdraví. 

Teka Industrial

Představení značky Mora

Česká značka MORA, výrobce domácích spotřebičů s tradicí začínající v roce 1825, nabízí širokou a komplexní nabídku pomocníků do každé domácnosti a umožňuje tak bez problémů vybavit celou kuchyň v jednotném a moderním stylu. Vestavné i volně stojící spotřebiče, které reprezentují varné desky, chladničky, mikrovlnné trouby, myčky, odsavače par, trouby, sporáky, ale i plynová topidla či ohřívače vody jsou dokonale slazeny a vybaveny vysoce technologickými funkcemi a kvalitními odolnými materiály.

Haier

Představení značky Haier

Společnost Haier se již více než 30 let věnuje vývoji prémiových spotřebičů, které vyhovují potřebám těch nejnáročnějších zákazníků.
Haier Group Corporation je čínská nadnárodní společnost vyrábějící domácí spotřebiče a spotřební elektroniku se sídlem v Qingdao, Shandong . 

Gorenje

Představení značky Gorenje

Gorenje je slovinská společnost, která patří mezi hlavní evropské výrobce kuchyňské elektrotechniky. Spotřebiče dodává ve více než 70 zemích po celém světě.

Hoover

Představení značky Hoover

Značka Hoover byla založena v New Berlin, dnes Cantonu, v Ohiu (USA) v roce 1908, a do svého druhého století existence vstupuje na pevném základě svého vedoucího postavení v Evropě v oblasti přístrojů pro péči a čištění podlah (floor-care) a se silnou pozicí středně vysoké kategorie na trhu velkých elektrospotřebičů.

Grundig bílá technika

Představení značky Grundig

Grundig má dlouhou tradici kvality, inovací a stylu, díky které se jejich výrobky drží v čele trhu se spotřební elektronikou a domácími spotřebiči v Evropě již 70 let.
Domácí spotřebiče and spotřební elektronika Grundig jsou vyráběny s nejvyšší kvalitou pro vysokou spolehlivost. Kvalita, inovace a styl u všech spotřebičů Grundig.

Sencor

Představení značky Sencor

Příběh značky SENCOR se začal psát už více než dvacet let před jejím vznikem. Japonsko řešilo otázku, jak nastartovat válkou zdevastovanou ekonomiku a jednou z cest se ukázal státem mohutně podporovaný nákup know-how z USA a Evropy, do něhož Japonci investovali více než miliardu dolarů. Na japonském nebi vyšla zářivá hvězda – elektronika. K předválečným firmám (Panasonic, Hitachi, Sharp) začaly se přidávat nové – Sony, Akai, Sanyo, Aiwa a v roce 1969 také SENCOR.

Whirpool

Představení značky Whirpool

 Po celou dobu své činnosti si značka Whirlpool udržuje silnou pozici jednoho z lídrů českého trhu v oblasti bílé techniky a je českými zákazníky opakovaně hodnocena jako nejznámější a nejpreferovanější značka bílé techniky. O pozici, kterou značka Whirlpool již několik let zaujímá, svědčí výsledky nezávislých průzkumů i nejrůznější spotřebitelská ocenění. 

Elektro DAMIL Daniel Princ Liberec

Dr. M. Horákové 127/98, 460 06 Liberec 6, Česko

Provozní doba:
Po - Čt : 9.00 - 12.00 hod • 13.00 - 17.00, Pá: ZAVŘENO
Pátek, sobota i neděle po telefonické domluvě

Tel.: +420 486 133 074
Mobil: +420 733 642 227 prodejna
Mobil: +420 603 238 690 Daniel Princ
Web: www.damil.cz


Napište nám:

EET - elektronická evidence tržeb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Adresa prodejny

Elektro Damil Liberec
Daniel Princ

Dr. Mil. Horákové 127/98
460 06 Liberec 6
Česká republika

naproti KANCL.CZ

Kontakty

Tel.: +420 486 133 074
Mobil: +420 733 642 227 prodejna
Mobil: +420 603 238 690 Daniel Princ

Email: damil@damil.cz

Odkazy

Web